98.0 fm En directe Signal
Home / Actualitat Sant Andreu Barca / El Teatre Núria Espert acull la cerimònia de lliurament de la 21a Nit de l’Esport Local

El Teatre Núria Espert acull la cerimònia de lliurament de la 21a Nit de l’Esport Local

El regidor d’Esports Lluis Oulego ha destacat a Ràdio Sant Andreu la bona salut que gaudeix l’esport local.

El lliurament dels premis serà el divendres 24 de novembre en l’acte que es realitzarà en el Teatre Núria Espert a partir de les 20h.

Es tracta de a cita anual on es trobaran els millors esportistes locals de la temporada 2016-17 de les diferents modalitats esportives practicades al municipi.

Nominats 21a Edició Premis de l’Esport Local 2016/2017

NOMINATS INFANTIL Femení

Eimy Ronquillo León             Handbol
Sílvia Ferrer Vázquez            Bàsquet
Clàudia Garcia Balmaseda    Tir amb arc
Laia González López             Patinatge
Paola Rivero Ortega              G. Artística
Elisa Moliner Radu                Tennis
Ariadna Linares Alba             Taekwondo
Violeta González Segura   Atletisme AESAB
Ona Moya Escales                BMX

 

NOMINATS INFANTIL Masculí
Javier Pérez Guerrero            Futbol sala AE Atlètic
Mohamed Amhamdi Mahi      Futbol sala SAB
Luis Viso Varela                     Handbol
Ismael Sánchez El Rayti        Hoquei
Fran Tejada Cuesta                Bàsquet
Oliver Barrachina Jorba          BMX
Marc Olivares García              Karate i Kobudo
Eric Quesada Blanca              Atletisme AESAB
Roger Vendrell Magem           Tennis
Jonathan Peñaver Gonzalez   Dards
Omar Diente Sbai                   Taekwondo
Jordi Querol Cuadrado           Tir amb arc

 

NOMINATS ABSOLUTS Femení

Eva Trasierra Jimenez           Hoquei
Marta Guerrero Santiago       Futbol Sala
Ana Fernandez Mur               Bàsquet
Olga Gonzalez Casares        Tir amb arc
Mireia Boix Julibert                G. Artística
Asun Blanco Arnau                Excursionisme
Maria Vilamitjana Mitjans      Atletisme AESAB
Mª Jesús Rodríguez Arce     Atletisme C.A.SAB

 

NOMINATS ABSOLUT Masculí
Jesús Pérez Castillo             Futbol sala Atlètic
Javier Velasco Pérez            Futbol sala SAB
David Grau Sánchez             Hoquei
Carlos Abello Turu                Handbol
Javier Blas Valderrama         Bàsquet
Juanjo Querol Cuadrado       Tir amb arc
Jordi Cámara Mitjavilla          Dards
J. Miguel Pedrosa González  Karate i Kobudo
Ignasi Jorba Prats                 BMX
Carlos Verdugo González     Atletisme C.A.SAB
Oriol Traver Vilches               Atletisme AESAB
Ton Mesagosa Sanahuja      Excursionisme
José Naranjo Gutierrez        Petanca

 

NOMINATS EQUIPS

Cadet Masculí                        Club Handbol Sant Andreu
Benjamí masculí                   A. E. Atlètic
Infantil masculí                     F. S. Sant Andreu
Senior A Femení                   Club Basquetbol
Benjamí 5×5                            Club Hoquei Sant Andreu

 

ENTITATS NOMINADES

Gimnasio Do-Chan
C.Tir amb arc
C. Handbol Sant Andreu
AE Sant Andreu Atlètic
C. Basquetbol Sant Andreu
C. Hockey Sant Andreu
Fútbol Sala Sant Andreu
Moto Club Sant Andreu

Zapatillas salomon Salomon xa pro 3d Salomon outlet Botas salomon Salomon xt wings 3