98.0 fm En directe Signal
Home / Actualitat Sant Andreu Barca / Presentem els nominats a la XXIII edició dels Premis de l’Esport Local 2019

Presentem els nominats a la XXIII edició dels Premis de l’Esport Local 2019

El proper 22 de novembre el Teatre Núria Espert acollirà l’acte de lliurament dels Premis de l’Esport Local de Sant Andreu de la Barca.

PREMIS-ESPORT-SAB-2018-01

La XXIII Gala dels Premis de l’esport de Sant Andreu de la Barca farà reconeixement dels mèrits esportius durant la temporada 2018/19 a molts dels esportistes de la ciutat, l’acte tindrà lloc al teatre Núria Espert el divendres 22 de novembre a les 20.00 hores.

Aquests Premis, són el reconeixement institucional a l’esport federat local.

Nominats 23a Edició Premis de l’Esport Local 2018/2019

 

Rel NOMINATS INFANTIL FEMENI ESPORTS
1 Andrea Sala Royo Bàsquet
2 Ivette Sellares Moreno Hoquei
3 Sheila Gómez González Tir amb arc
4 Judith Casas Navarro Patinatge artístic
5 Ruth Buenavida Porcar Gimnàstica artística
6 Elisa Moliner Radu Tennis
7 Ylenia Zurita Moreno Taekwondo
8 Elia Cañete Fernández Karate i Kobudo
9 Carla Arranz López Atletisme
10 Aina González Grimau BMX
Rel NOMINATS INFANTIL MASCULÍ ESPORTS
1 Pol Rodríguez Arranz Futbol sala SAB
2 Pablo Fernández Carmona Handbol
3 Cristian  Moreno Álvarez Hoquei
4 Alex Cabrera Fernández Futbol camp
5 Sergi Alés Company Bàsquet
6 Marcel Barrachina Navarro BMX
7 Victor Peralta Marín Karate i Kobudo
8 Nil Alexander Segura Segon Atletisme
9 Eric Cofine Franco Tennis
10 Isaac Collado Tavero Taekwondo
11 Joel Montero Rodríguez Patinatge
Rel NOMINATS  ABSOLUTS FEMENI ESPORTS
1 Gabriela Martoni Hoquei
2 Natalia Urbano Muñoz Bàsquet
3 Joana Codina Bastida Handbol
4 Paula Arqué Valle Tir amb arc
5 Cristina Martínez Carrillo Gimnàstica artística
6 Carla Ros Adrover Patinatge
7 Karla Mongay Martínez Atletisme
8 Maria Dolores Cascales García Dards
Rel NOMINATS ABSOLUT MASCULI ESPORTS
1 Julián Alfredo Cascu Procelli Futbol sala SAB
2 Karim Sánchez Rhayti Hoquei
3 Victor  Ramírez Moriana Futbol camp
4 Javier Blas Valderrama Bàsquet
5 Carlos López Vargas Excursionisme
6 Moy Romero Luzardo Tir amb arc
7 Jesús Soria Robles Dards
8 Genís Nova Royo Karate i Kobudo
9 Adrián González Grimau BMX
10 Martín González Segura Atletisme
11 Daniel Redondo Smudzinski Atletisme
12 José Fernández Herrero Petanca
Rel NOMINATS EQUIPS ENTITAT
1 Benjamí A Club Futbol SAB Agrupació.
2 Mini masculí negre Club Basquetbol SAB.
3 Màster masculí Club Handbol SAB.
4 Cadet B Club Futbol Sala SAB.
5 Benjamí Club Hockey SAB.
6 Sènior A Club Petanca SAB.
Rel ENTITATS NOMINADES  
1 Moto Club SAB
2 Club Basquetbol SAB.
3 Club Handbol SAB.
4 ClubTennis SAB.
5 Club Petanca SAB.
6 Gimnàs DO-CHAN
Zapatillas salomon Salomon xa pro 3d Salomon outlet Botas salomon Salomon xt wings 3