98.0 fm En directe Signal
Home / Actualitat Sant Andreu Barca / Presentem els nominats a la XXII edició dels Premis de l’esport local 2018

Presentem els nominats a la XXII edició dels Premis de l’esport local 2018

El proper 23 de novembre el Teatre Núria Espert acollirà l’acte de lliurament dels Premis de l’Esport Local de Sant Andreu de la Barca.

logo XXIILa XXII Gala dels Premis de l’esport de Sant Andreu de la Barca farà reconeixement dels mèrits esportius durant la temporada 2017/18 a molts dels esportistes de la ciutat, l’acte tindrà lloc al teatre Núria Espert el divendres 23 de novembre a les 20.00 hores.

Aquests Premis, són el reconeixement institucional a l’esport federat local.

 

Nominats 22a Edició Premis de l’Esport Local 2017/2018
Rel NOMINATS INFANTIL FEMENI ESPORTS
1 Anna Santiago Ruíz Handbol
2 Paula Rovira Barbero Bàsquet
3 Blanca Fresneda Cayuela Futbol sala AE Atlètic
4 Nayara Bayona Gallardo Hoquei
5 Noa Catalán López Tir amb arc
6 Mariona Lorenzo Garcés Patinatge
7 Nerea Serrano Linares G. Artística
8 María Rubio Pérez Tennis
9 Ariadna Linares Alba Taekwondo
10 Joana Cano Dalmau Karate i Kobudo
11 Bárbara Arranz López Atletisme AESAB
12 Aina González Grimau BMX

 

Rel NOMINATS INFANTIL MASCULÍ ESPORTS
1 Oliver Sie Sarfo Futbol sala AE Atlètic
2 Cristian Alfonso Lucas Futbol sala SAB
3 Jofre García Delgado Handbol
4 Marc López Paredes Hoquei
5 Arnau González Aranda Futbol camp
6 Miguel Jiménez Isaac Bàsquet
7 Adrian Mesa Montforte BMX
8 Arnau Solsona Peña Karate i Kobudo
9 Josep García Tamaral Atletisme AESAB
10 Àngel Del Valle Mir Tennis
11 Alvaro Collado Tavero Taekwondo
12 Rubén Rubio Saez Tir amb arc
13 Joel Montero Rodríguez Patinatge
Rel NOMINATS  ABSOLUTS FEMENI ESPORTS
1 Miriam Barrios Gallego Hoquei
2 Silvia Pérez Guerrero Futbol sala AE Atlètic
3 Sandra Tienda Hidalgo Bàsquet
4 Yule Aleksandrova Tir amb arc
5 Carla Martín Carreta G. Artística
6 Estefanía Bernat Rodríguez Patinatge
7 Lourdes Prieto Martín Atletisme  C.A.SAB
8 Anabel González Rodríguez Dards
9 Amanda Ruíz Guerrero Karate i Kobudo

 

Rel NOMINATS ABSOLUT MASCULI ESPORTS
1 Gabriel Hernando Correa Futbol sala Atlètic
2 Sergio Álvarez Pérez Futbol sala SAB
3 Oscar Salina Terrón Hoquei
4 David Gualda Guerra Handbol
5 Pau Clavero Puyal Bàsquet
6 Xavier Rubio González Futbol camp
7 Moises Romero Luzardo Tir amb arc
8 Oscar García Gómez Dards
9 José Manuel Ruíz Moreno Karate i Kobudo
10 Jorge Navarrete Jiménez Petanca

 

Rel NOMINATS EQUIPS ENTITAT
1 Aleví A A.E. ATLÈTIC SAB
2 Cadet A F.S. SANT ANDREU
3 Sots 25 femení CLUB BASQUETBOL SAB
4 Les noies de la barca CLUB HOQUEI SAB
Rel ENTITATS NOMINADES  
1 Club de dards SAB
2 Club de tennis SAB
3 Club Basquetbol SAB
4 Club de Hockey SAB
5 Gimnasio Dochan
6 Moto club SAB

 

Zapatillas salomon Salomon xa pro 3d Salomon outlet Botas salomon Salomon xt wings 3