98.0 fm En directe Signal
Home / Agenda / Nova edició dels Premis de l’Esport Local. Entrevistes als nominats

Nova edició dels Premis de l’Esport Local. Entrevistes als nominats

FESTA ESPORT LOCAL SAB
El proper dia 22 de novembre de 2013 a les 20 h, el teatre municipal Núria Espert, acollirà l’acte de lliurament dels XVII Premis de l’Esport Local corresponents a la temporada 2012-13.
Aquest Premis de l’Esport Local son el reconeixement institucional als esportistes i entitats federades de la ciutat.

Ràdio Sant Andr
eu i el programa Esports SAB us ofereix les entrevistes als esportistes nominats d’aquesta edició.

NOMINADES INFANTIL FEMENÍ

Rel NOMINATS INFANTIL FEMENI ENTITAT
1 CARMEN ESPEJO FERNÁNDEZ CLUB DE TENNIS
2 ELIA CORDOBA PELLITERO ASSOCIACIÓ DE PATINATGE
3 MAR MONTOLIO CASTRO KARATE I KOBUDO
4 MARIA FORNIELES CAMACHO CLUB DE BÀSQUET
5 SONIA BERNAL GÓNZALEZ AAEE. AERÒBICA
6 KARLA MONGAY MARTINEZ AAEE ATLETISME
7 ANGELA CARRO GÓNZALEZ AEEE GIMNÀSTICA
8 ANA JIMENEZ RUZAFA MOTO CLUB -BMX

Entrevistes als nominats de la XVII FESTA DE L’ESPORT LOCAL de Sant Andreu de la Barca.
Infantil femení


NOMINTATS  INFANTIL MASCULÍ

Rel NOMINATS INFANTIL MASCULÍ ENTITAT
1 YOUSSEF SOUBI SALAET CLUB DE FUTBOL SALA
2 JORDI FERRERA MATUTE CLUB DE TENNIS
3 XAVIER MORENO OLIVA CLUB DE BÀSQUET
4 RAUL BRIOSO PICHARDO CLUB D’HANDBOL
5 IKER GONZALEZ RODRIGUEZ AAEE ATLETISME
6 RAFAEL LARA CASTILLO KARATE I KOBUDO
7 ADRÍA PRIETO MUNTÉ MOTO CLUB -BMX
8 CARLES GARCIA PRADOS CLUB DE FUTBOL

Entrevistes als nominats de la XVII FESTA DE L’ESPORT LOCAL de Sant Andreu de la Barca.
Infantil masculí


NOMINADES
ABSOLUT FEMENÍ

Rel NOMINATS  ABSOLUTS FEMENI ENTITAT
1 ESTEFANIA RODRÍGUEZ BERNAT ASSOCIACIÓ DE PATINATGE
2 Mª JOSE BELTRAN VALVERDE CLUB DE BÀSQUET
3 NEREA DE MARISCAL MOLINA AEEE GIMNÀSTICA
4 ANA ESCALERA CAMARA CLUB DE FUTBOL
5 VANESA SERRANO YAÑEZ CLUB TENNIS
6 ANA MARIA DE MIGUEL FELGUERA AAEE- GIM AERÒBICA
7 MARIA DEL MAR GÓNZALEZ GARCIA CLUB ESPORTIU DE DARDS
8 IRENE BURGEÑO SANDOVAL KARATE I KOBUDO

Entrevistes als nominats de la XVII FESTA DE L’ESPORT LOCAL de Sant Andreu de la Barca.
Absolut femení

 

NOMINATS ABSOLUT MASCULÍ

Rel NOMINATS ABSOLUT MASCULI ENTITAT
1 JAIME SANCHEZ SOLANA FUTBOL SALA
2 AITOR CALLE  RODRIGUEZ KARATE I KOBUDO
3 DANIEL COLLANTES MENDOZA CLUB DE BÀSQUET
4 CARLOS GÓNZALEZ REYES CLUB D’HOQUEI HERBA
5 JOAN BEDOS CLUB D’HANDBOL
6 MUNDI AMAT DEL ÁLAMO CLUB DE TENNIS
7 DAVID GARCIA ROSALES CLUB D’ATLETISME
8 VICTOR MANUEL PÉREZ CAMACHO CLUB DE FUTBOL
9 FERRAN JORBA PRATS MOTO CLUB-BMX
10 TONI VITURTIA GARCIA GIMNÀS DO-CHAN
11 MARC GALDO OJEDA AESAB
12 PEDRO MOLINA CAMPILLO CLUB DE TIR AMB ARC
13 ANICETO CAMACHO CLUB PETANCA
14 RAFAEL ECIJA TEJERO CLUB ESPORTIU DE DARDS

Entrevistes als nominats de la XVII FESTA DE L’ESPORT LOCAL de Sant Andreu de la Barca.
Absolut masculí.

EQUIPS NOMINATS

Rel NOMINATS EQUIPS ENTITAT
1 CADET MASCULÍ CLUB D’HANDBOL
2 SENIOR FEMENÍ CLUB DE BÀSQUET
3 BENJAMÍ A CLUB DE FUTBOL
4 JUVENIL CLUB DE FUTBOL SALA
5 SENIOR MASCUÍ CLUB D’HOQUEI HERBA


ENTITATS NOMINADES

Rel ENTITATS NOMINADES
1 A.A.E.E.
2 GIMNÀS DO-CHAN
3 CLUB DE BÀSQUET
4 CLUB HOQUEI S. ANDREU

 

Zapatillas salomon Salomon xa pro 3d Salomon outlet Botas salomon Salomon xt wings 3