98.0 fm En directe Signal
Home / Actualitat Sant Andreu Barca / 8 candidatures es presenten a les Eleccions Municipals a Sant Andreu de la Barca

8 candidatures es presenten a les Eleccions Municipals a Sant Andreu de la Barca

Finalment són 8 les candidatures que concorren a les Eleccions Municipals de 26 de maig a Sant Andreu de la Barca. 

CANDIDATURES ELECCIONS MUNICIPALS SAB 2019

Candidatura núm. 1:
PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA – CANDIDATURA DE PROGRÈS (PSC- CP)

Conferència Alcalde Enric Llorca 2018 - 02


Titulars
1. MANUEL ENRIC LLORCA IBÁÑEZ
2. MONTSERRAT TOBELLA CANALS B
3. JUAN PABLO BEAS FERNÁNDEZ
4. ROSARIO RAMÍREZ PASTORA
5. LUÍS OULEGO MORAL (Independiente
6. MAITE NAVAS AGUAYO (Independiente)
7. JUAN PÉREZ LÓPEZ (Independiente)
8. FRANCESC DELGADO COMAJUNCOSAS
9. RUBÉN CASTRO TORRES
10. ANA MARÍA ALBA AGUILERA
11. JUAN ALFARO HINAREJOS
12. IRENE CABRERA GONZÁLEZ (Independiente)
13. VANESA MOLINA SÁNCHEZ (Independiente)
14. KARIM SÁNCHEZ EL RHAYTI (Independiente)
15. JAIRO ERNESTO SILVA SÁNCHEZ
16. SÓNIA NAVARRO ENRÍQUEZ (Independiente)
17. FELIPE DEL VAL MIÑARRO (Independiente)
18. JOSÉ MARIA ROQUE RODRÍGUEZ
19. EVA PRIM CANALS (Independiente)
20. SERGIO ARANDA LARA (Independiente)
21. TANIA GONZÁLEZ RODRÍGUEZ

Suplentes
1. ANTONIO GÁLVEZ SÁNCHEZ
2. AMELIA ARROYO COSANO
3. MARIA ÁNGELES MATEO PÉREZ
4. ANTONIO HERRERO MARÍN
5. JESSICA BRAVO CARRASCO
6. ANTONIO JOSÉ FERRERAS CANO

Candidatura núm. 2:
FEM Sant Andreu- Esquerra Republicana de Catalunya – Vecinos por el Cambio – Acord Municipal (FEM – ERC – VxC – AM)

Marc Giribet - Fem Sant Andreu

Titulars
1. MARC GIRIBET I GAVARA
2. MARÍA ANTONIA BORBÓN I ESTEVE
3. SEBASTIÀ SANTOS I CIURANA
4. MARIA JOSÉ ESCOBEDO I NAVARRO
5. XAVIER VILA I RATÉS
6. EUNICE MARTÍN I CARCELES
7. DAVID SOLSONA I FONT
8. BEATRIZ PINHAS I ADANERO
9. FRANCISCO LUIS GUTIÉRREZ I SANTANA
10. CLARA MIQUEL I SERRA
11. XAVIER BES I GARCÍA
12. BEATRIZ IBÁNEZ I PICO
13. ELOY FERNÁNDEZ I CASTILLO
14. EVA COLL VILA
15. JORGE RODRÍGUEZ I CASTILLO
16. EVA CABALLERO I LEGERO
17. FRANCESC XAVIER LLAVES I PARDO
18. SUSANA NÚÑEZ I FERNÁNDEZ
19. ADRIÀ ONSÈS I GIRIBET
20. NÚRIA BUSQUETA I ANDRÉS
21. JORDI ALBERT I CABALLERO

Suplentes
1. SILVÍA ESPAÑOL I MONDEJAR
2. EDUARD ALTIRRIBA I BOLASELL
3. LILIANA ALEXIA MASZZITELLI I RODRÍGUEZ
4. ALEX REDÓN I VIÑAS
5. MARIA ENCARNACIÓN SERRA I ARCHS
6. CARLOS JAVIER SÁNCHEZ I VALLET
7. MONTSERRAT CAUS I ELIAS
8. LEO GUIMERÀ I FERNÁNDEZ
9. ANNA MARÍA CARNÉ I MIQUEL
10. ESTEVE ARBUÉS I PEDROLA

Candidatura núm. 3:
CIUTADANS, PARTIDO DE LA CIUDADANIA (Cs)

Saray Cantero Ciutadans


Titulars
1. SARAY CANTERO GARCÍA
2. XAVIER PLA GÓMEZ
3. FERNANDO YÉCORA SANTIAGO
4. MARÍA INMACULADA CARPIO VILLÉN
5. JOSÉ GARCÍA GÜELL
6. MERCEDES MARTOS LARA
7. DAVID FERNÁNDEZ CIRAC
8. VICENTE PILAR MARTÍ
9. LINA MARÍA RODRÍGUEZ YEPES
10. WENSI VICTORIA DE LA CRUZ PÉREZ
11. FRANCISCO JAVIER ANDREU JIMÉNEZ
12. MANEL ROJO GALLARDO
13. MARTA PLA GÓMEZ
14. LORENA FERNÁNDEZ MARTÍN
15. FRANCISCO CASTRO SALDAÑA
16.FRANCISCA GARCÍA RODRÍGUEZ
17.LAURA LUMBRERAS CANO
18. HECTOR SCHLEIFFER YUSTE
19. MANUEL CANTERO MILLÁN
20. FÁTIMA ROMERO DÍAZ
21. JOSÉ SÁNCHEZ SÁNCHEZ

Candidatura núm. 4:
PODEMOS (PODEMOS)

ISABEL MARCOS- PODEM

Titulars
1. ISABEL ROSA MARCOS CREGO
2. MARIANO NIETO ORGAZ
3. ESTHER GÓMEZ REBOLLAL
4. JORDI SOLER MUÑOZ
5. Mª MERCEDES MARCOS CREGO
6. DANIEL GÓMEZ PAVÓN
7. NAIARA RODRÍGUEZ ROMERO
8. NARCISO SEVILLA MARTÍNEZ
9. Mª JESUS MORENO RAMÍREZ
10. DAVID LÓPEZ RUIZ
11. RAQUEL GRANDE DURAN
12. Mª CRISTINA PAVÓN SEGURA
13. RAFAEL GRANDE DURAN
14. ANASTASIA ORGAZ MARTIN
15. JERÓNIMO NIETO MUÑOZ
16. PILAR PICHARDO SÁNCHEZ
17. CARLOS CORREAS MARTÍNEZ
18. Mª DE LOS ÁNGELES NARANJO HIDALGO
19. RAÚL BRIOSO PICHARDO
20. Mª ISABEL JIMÉNEZ MORALES

Suplentes
1. ROBERTO CARLOS MORGADO CHAMORRO
2. PEDRO LÓPEZ GUILLERMO
3. FERNANDO FERÁNDEZ CARBALLEDA
4. JOSE ANTONIO RUBIRA CARROZA

Candidatura núm. 5:
PARTIT POPULAR / PARTIDO POPULAR (PP)

Sonia Aranda Partit Popular Sant Andreu de la Barca


Titularss

1. SONIA ARANDA BUSTAMANTE
2. JORDI ALSINA FELIP
3. CONCEPCION LOPEZ BARRERA
4. IVAN ESTRUCH GOMEZ
5. MARCOS MARTINEZ BARCELO
6. MONICA MEDRANO ESCRIBANO
7. SERGI NAVARRO ANULA
8. ALEJANDRO NAVARRO ANULA
9. MARIA DOLORES ANULA FERNANDEZ
10. IVAN MARTINEZ ALSINA
11. RAFAELA BUSTAMANTE CAMPANARIO
12. FELICIANO ARANDA LUNA
13. ARACELI ARIAS DIEZ
14. RAFAEL ANTONIO MATEOS GONZALEZ
15. MARIA CARMEN CABRERO ACOSTA
16. RAMON NAVARRO MARTINEZ
17. RUBEN NAVARRO ANULA
18. MARTA MARTINEZ ALSINA
19. JAVIER MASSO NUÑEZ
20. SANDRA ALSINA LOPEZ
21. ALBERT MESTRES FONT

Suplentes
1. DAVID ROMERO REYES

Candidatura núm. 6:
SÍ ES POT – SÍ SE PUEDE Sant Andreu de la Barca (SEP)
Paquita Ros - si e spot

Titulars
1. FRANCISCA ROS SOLER
2. NAHUM MANUEL MARTÍN VEGAS
3. MIGUEL GARCÍA RODRÍGUEZ
4. LAURA LÓPEZ ROS (Independiente)
5. HOBER EVELIO MENA GUERRERO
6. CONCEPCIÓN RAMÍREZ SÁNCHEZ
7. JONATHAN MAYOR CORDERO
8. NOELIA GARCÍA LOZANO (Independiente)
9. JUAN CARLOS PINZÓN GARCÍA
10. Mª CARMEN HIDALGO RUIZ (Independiente)
11. FRANCISCO BARBOSA QUESADA
12. LAURA GARCÍA LOZANO (Independiente)
13. PEDRO AGUILERA QUERO (Independiente)
14. Mª AMALIA ALONSO RUIZ
15. SANDRA MARTÍN MARTÍN
16. ALFREDO LÓPEZ RODRÍGUEZ
17. ESTELA JIMÉNEZ RÍOS
18. CARLOS ROMÁN BOUZÓN (Independiente)
19. RUTH ELISABETH ANDRADE PÉREZ
20. FLÉRIDA MARÍA LOOR INTRIAGO
21. ASUNCIÓN CORDERO ARCEGA

Suplentes
1. PURIFICACIÓN GÓMEZ FERNÁNDEZ (Independiente)
2. ALBERTO SERRANO FERNÁNDEZ
Candidatura núm. 7:
CATALUNYA EN COMÚ SANT ANDREU DE LA BARCA- EN COMÚ GUANYEM (CAT EN COMU-SAB-ECG)
CESCA MUÑOZ - CATALUNYA EN COMÚ

Titulares
1. FRANCESCA MUÑOZ ORTI
2. VICTOR MANUEL GÓMEZ RODRÍGUEZ
3. NOEMÍ CASAS LÓPEZ
4. ANTONIO JOSÉ CORDONES GARCÍA
5. MIGUEL MARTÍNEZ SERRANO
6. CATALINA CALERO SÁNCHEZ
7. SERGI LOZANO GIBERGA
8. CRISTINA CABROL FERNÁNDEZ
9. IGNACIO CASAS PRADAS
10. MANUELA CARRIÓN RODRÍGUEZ
11. JESÚS SANZ MARTÍN
12. NOEMÍ LÓPEZ MARTÍN
13. MANUEL ENRIQUE GÓMEZ ALBARRAL
14. JULIA DIEZ GÓMEZ
15. FRANCISCO TOLEDANO CRISPÍN
16. MARIA CARMEN ESPASA MEDAVILLA
17. JOSÉ MANUEL LÓPEZ PACHA
18. VALERIANA OLLA MARTÍNEZ
19. EVA ALCALÁ HERNICA
20. RAFAEL HERNICA ORTIZ
21. FRANCISCO CASADO LUQUE

Suplents
1. VICTORIA LEVA CABRERA
2. JOSÉ SOTO MORÓN

 

Candidatura núm. 8:
JUNTS PER SANT ANDREU (JUNTS)

David Romero

Titulars
1. DAVID ROMERO MARTINEZ
2. OLGA LOPEZ MORENO
3. MARIA DEL CARMEN APARICIO VENTURA (Independiente)
4. SUSANA HEREDIA GARCES (Independiente)
5. AIMAD SALHI FARHAOUI (Independiente)
6. VIDINA FEMES MORALES HERNANDEZ (Independiente)
7. ANNA CARRERA HUESCA (Independiente)
8. JUAN SIERRA LÓPEZ (Independiente)
9. MANUEL GUERRA DIEZ (Independiente)
10. MARTA GONZÁLEZ JACAS (Independiente)
11. TANIA GUILLÉN LÓPEZ (Independiente)
12. ANTONIO MIGUEL FERNÁNDEZ GALLARDO (Independiente)
13. MIGUEL BOSCH SERRADO
14. MARIA ISABEL GARCIA CUEVAS
15. SALUD VERDUGO SÁNCHEZ
16. CONSUELO GALLARDO CASAS
17. ANTONIO GALLARDO VÁZQUEZ
18. MARIA ROSARIO PUEYO CAMPAÑA
19. ANTONIO TERCERO BALTA
20. GEMMA TRULLÀ OLIVER
21. JOAN GASPÀ PUIG

Suplents
1. INMACULADA GONZÁLEZ GARCIA (Independiente)

Zapatillas salomon Salomon xa pro 3d Salomon outlet Botas salomon Salomon xt wings 3